čtvrtek 30. června 2016

Unboxing (#19)Po delší době tu mám další rozbalovačku. Tentokrát je to recenzní výtisk od internetového knihkupectví Martinus.cz.Tak copak se v balíčku skrývá tentokrát?
Menší náhled... Někteří už možná poznáte, o jaký titul se jedná. ;)
A je to Dokonalý cizinec od Renée Knight. Tuto knihu jsem měla v merku už delší dobu, takže když se mi naskytla možnost říct si o recenzní výtisk, tak jsem toho využila. :)
Teď menší detail...
Velmi se mi líbí ty drobné dírky na přebalu, vypadá to jako film či negativ. :)
Knižní zásilky si obvykle nechávám posílat k mamce do práce. Tentokrát se naši milí Martinusáci spletli a obvyklý dopis adresovali mé mamce namísto mě. Ale to nevadí, potěšil i tak. :D

Když už jsem si myslela, že to je vše, tak jsem v balíčku objevila krásnou záložku, která mě velmi potěšila. Je totiž magnetická a ty já mám nejradši. :)
Jelikož jsem dneska dočetla Dědičku ohně, tak jsem se hned pustila do čtení. Byla jsem mile potěšena, že se kniha toho "filmového" vzhledu drží i uvnitř. Nicméně jsem po pár stránkách zjistila, že z toho při čtení trochu přechází zrak. :D
Knihu bych chtěla stihnout přečíst během pátka než odletím do USA na 4 měsíce, tak mi držte palce, ať se to podaří. Tímto bych chtěla poděkovat internetovému knihkupectví Martinus.cz za poskytnutí recenzního výtisku.

Domča četbou povinná

4 komentáře: