neděle 31. července 2016

Work and Travel (#6) aneb vydání nového Harryho PotteraTouto dobou všichni žijí vydáním nového Harryho Pottera a ani já nejsem výjimkou. Tím spíše, že jsem právě v USA a naskytla se mi příležitost podívat se na párty s půlnočním prodejem k vydání knihy Harry Potter and the Cursed Child.


Toto je prosím knihkupectví Books-A-Million s pobočkami napříč celými Spojenými státy. To, že se tu má tato akce konat jsem zjistila úplnou náhodou. už delší dobou jsem se chtěla do místního knihkupectví podívat a zrovna jsem měla volno, takže to bylo jasné. Jenže to bylo trochu složitější s dopravou - za taxík se mi platit nechtělo, ale naštěstí měli moji kamarádi zrovna vypůjčené auto kvůli výletu, takže jsme se tam společně vydali.
Už od vstupu jste všude mohli vidět plakáty s Harrym Potterem. :)
Na všechno samozřejmě dohlížela Hedvika v pozadí s máslovým ležákem... :D
Všude bylo plno suvenýrů s tematikou HP a já byla ve velkém pokušení, však to znáte... :D

 Tento hrníček byl velice roztomilý... :)
 Kdo z vás jako malé dítě zbožňoval PEZky? Já tedy rozhodně... :D
 Je libo vlastní camrál, potlouky a zlatonka? :)
Tyto sklenice se mi velmi líbily...
 A budík jabysmet! :D
 Je libo šála, tričko či šátek?
 Hedvika hlídala výstavku potteřích knih... :)
Pokud jste dorazili v kostýmu, tak jste se mohli zapojit do nějaké soutěže. Neměla jsem však moc času na bližší průzkum. Vím ale, že každou půl hodinu měli připravený zábavný program pro děti, kterého jste se mohli zúčastnit. Například když jsem dorazila, tak tam právě probíhalo zařazování do kolejí - děti si losovali z klobouku papírky s názvem koleje, do které měly být zařazeny. :) Nicméně nemohla jsem odolat a musela jsem se vyfotit s týpkem ze Zmijozelu. Ne proto, že bych Zmijozel nějak milovala, ale protože měl naprosto skvělý kostým. No uznejte sami... :)
 Já a živý obraz... :)
Bohužel jsem tam nemohla zůstat až do půlnoci, abych si koupila vlastního Harryho Pottera jako mezi prvními, tak jsem si koupila alespoň voucher. To znamená, že si tam tu knihu budu moct kdykoliv vyzvednout, až tam budu mít cestu a to i kdyby se jim vyprodaly zásoby, budou ji tam mít pro mě schovanou. Už se na výtisk moc těším. :)
Snad vám ani nemusím vykládat, že jsem se jako fanynka Harryho Pottera cítila jak v sedmém nebi. Nicméně jsem nafotila i pár dalších fotek, kde už není jen HP. Například tady je výstavka Alenky v Říši divů... :)
 Samozřejmě jsem si musela vyfotit knihy od autorky Skleněného trůnu - Sarah J. Maas. :)
 Oddělení pro teenagery - jo jo, young adult, to je moje... :D
"Vaše příští oblíbená kniha..."
 Knihkupectví to bylo opravdu obrovské, byla tam i kavárna a měli tam opravdu kde co. :)
 Americká vlajka prostě nesmí nikde chybět... :D
 A tento hrníček je perfektní - "spisovatel musí mít textappeal". S tím naprosto souhlasím. ;)
Vím, že tento článek je spíše taková fotoreportáž, ale chtěla jsem se s vámi podělit o vše, tak snad se vám ty fotky aspoň trochu líbily. :)

P.S.: Zatím se mějte krásně, v dohledné době plánuji nějaké recenze.

Domča četbou povinná

13 komentářů:

 1. Moc pěkné, tam bych strávila půl dne , možná i víc !

  OdpovědětVymazat
 2. Ach bože, to je nádhera!!! Ještě že tam nejsem, nechala bych tam všechny své peníze! :D. Ale proč nemůžeme mít v českých knihkupectví taky tolik věcí s HP? Třeba to šálo, skleničky, hrnečky, aaa všechno! To je taková nádhera! Vážně Ti závidím, že jsi tam mohla být :). Super :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, byla jsem jak v "Jiříkově vidění" (jak by řekl můj táta). :D Ale jelikož tu šetřím peníze, tak jsem se omezila opravdu jen na tu knihu. Nevylučuji však, že si nic dalšího nekoupím, až si ji tam pojedu vyzvednout. :D

   Vymazat
 3. Ách jo, já ti tak moc závidím! :D Při projíždění fotek to u mně bylo jenom "ježiši to chci" "omg to taky" "tohle musím mít" :D ! :D Teba ty skleničky jsou fantastický! Nebo ten deštník na stojanu u triček... Prostě mít deštník s HP? SEN! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno se mi tam zdálo jako sen... :)

   Vymazat
  2. To věřím :) Snad se mi někdy zadaří a budu mít možnost se tam taky podívat :)

   Vymazat
 4. Tak tady by byla dcera ve svém živlu.
  Www.siraelxy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještěže mi už není 10, jinak bych byla velice zklamaná, že jsem si nic nekoupila. :D

   Vymazat
 5. Pěkné fotky :) Nevíš, jestli se ten hrnek (na poslední) dá sehnat u nich na eshopu? Nemůžu ho tam najít =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to bohužel netuším, jejich e-shop jsem nezkoumala. Ale takový hrnek by ti vyrobili i v Česku na zakázku v nějaké tiskárně či kopírce myslím. :)

   Vymazat
  2. Asi se zkusím po něčem takovém podívat, fakt se mi moc líbí :)

   Vymazat